Pass
 
 
 
Foto
Foto
Zapora elektromechaniczna lub szlaban automatyczny, użytkowanie rezydencjalne lub średnio intensywne.

PASS należy do gamy automatyki do zapór elektromechanicznych drogowych do użytkowania rezydencjalnego lub średnio-intensywnego do wjazdów lub przejść do 5 m szerokości, dostępne w wersji na 230V oraz 24V.
Silniki serii PASS, są wyposażone w centralę sterującą z wbudowanym odbiornikiem radiowym 433 Mhz. Zaufanie oraz bezpieczeństwo - to główna cecha tych silników. Są zgodne z normami EN12453 oraz EN12445 dzięki wbudowanemu we wszystkich wersjach encoderowi.
  • Kontrola silnika przy pomocy encodera oraz wykrywanie przeszkody
  • Regulacja prędkości oraz spowolnienia na otwieraniu i zamykaniu
  • „łagodny” start oraz „łagodny” stop dla wszystkich wersji
  • Wersja zapory szybkiej na 24V, czas otwarcia wynosi 2,2 sek.
  • Możliwośc zablokowania dostępu do programowania, w celu zapobienięcia manipulacjom w instalacji 
  • Dostępna wersja 2 zapór stojących naprzeciwko siebie (z 1 centrala sterującą)
  • Szeroki wybór akcesoriów dodatkowych możliwych do zastosowania w instalacji


PASSNET/L

Zapora elektromechaniczna powolna, użytkowanie rezydencjalne, z centralą sterującą NET230N - z encoderem - Długość ramienia 4m lub 5 m. Intensywność użytkowania: mała częstotliwość - Regulacja prędkości oraz spowolnienia na zamykaniu i otwieraniu. Możliwość zablokowania dostępu do programowania, aby zapobiec manipulacjom osób postronnych w instalacji. Kontrola silnika za pomocą encodera i wykrywanie przeszkody.
Produkt zgodny z normami EN12453 i EN12445.


PASS/SL

Zapora elektromechaniczna powolna bez centrali sterującej, użytkowanie rezydencjalne dla wersji 2 zpór stojących naprzeciwko siebie - Z encoderem - Długość ramienia 4m i 5 m - Intensywność użytkowania: mała częstotliwość.
W zestawie z zaporą PASSNET/L.

PASS24NET/V

Zapora elektromechaniczna szybka, użytkowanie średnio intensywne, z centralą sterującą NET24N - z encoderem i wyłącznikami krańcowymi - Długość ramienia 3 m. Intensywność użytkowania: średnia częstotliwość - Regulacja prędkości oraz spowolnienia na zamykaniu i otwieraniu. Możliwość zablokowania dostępu do programowania, aby zapobiec manipulacjom osób postronnych w instalacji - kontrola silnika za pomocą encodera i wykrywanie przeszkody. Produkt zgodny z normami EN12453 i EN12445.

PASS24NET/VR


Zapora elektromechaniczna szybka, użytkowanie średnio intensywne, z centralą sterującą NET24N - z encoderem i wyłącznikami krańcowymi - Długość ramienia 4 m. Intensywność użytkowania: średnia częstotliwość - Regulacja prędkości oraz spowolnienia na zamykaniu i otwieraniu. Możliwość zablokowania dostępu do programowania, aby zapobiec manipulacjom osób postronnych w instalacji - kontrola silnika za pomocą encodera i wykrywanie przeszkody. Produkt zgodny z normami EN12453 i EN12445.

PASS24NET/L

Zapora elektromechaniczna powolna, użytkowanie średnio intensywne, z centralą sterującą NET24N - z encoderem i wyłącznikami krańcowymi - Długość ramienia 4 m i 5 m. Intensywność użytkowania: średnia częstotliwość - Regulacja prędkości oraz spowolnienia na zamykaniu i otwieraniu. Możliwość zablokowania dostępu do programowania, aby zapobiec manipulacjom osób postronnych w instalacji - kontrola silnika za pomocą encodera i wykrywanie przeszkody. Produkt zgodny z normami EN12453 i EN12445.


Załączniki:
 
 
Witryna wykorzystuje mechanizm ciasteczek (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.

OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

Edycja strony www - oprogramowanie n4CMSRealizacja: new4mat.com Sp. z o.o.