Standardowe ogrodzenia Profil
 
 
 

Ogrodzenia profil są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, możliwe jest nawet wykorzystanie powłoki, która w realistyczny sposób imituje drewno.

Nowoczesny, minimalistyczny design systemu szpic pod kątem podkreśla wyjątkowy charakter budynków i sprawia, że ogrodzenie staje się integralnym elementem każdej posesji.
 

Stal ocynkowana ogniowo to materiał, który nie ulega korozji, poszczególne elementy systemu są łączone metodą TIG. Wszystko to sprawia, że ogrodzenia Profil wyglądają stylowo i przez lata nie wymaga zabiegów konserwacyjnych. Dzięki temu oszczędzasz czas i ograniczasz wydatki na impregnaty oraz zmniejszasz zużycie szkodliwych dla środowiska farb i lakierów.
 

Wybór wąskich profili oraz końcówek lekko zaostrzonych chroni przed osobami niepowołanymi. Wąskie profile w stylowy sposób wyznaczają granicę posesji, nie zasłaniając budynku i nie blokując dostępu światła.

Foto
Foto
Foto
 
 
Witryna wykorzystuje mechanizm ciasteczek (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.

OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

Edycja strony www - oprogramowanie n4CMSRealizacja: new4mat.com Sp. z o.o.