Śruby
 
 
 
Foto
Oferowane przez nas śruby nierdzewne dostępne są z różnymi rozmiarami gwintów, zaczynając od M3 do M56.

To pozwala na dopasowanie odpowiedniej wielkości śrub na potrzeby danej konstrukcji. Wśród produktów wymienia się przede wszystkim śruby wyposażone w łeb sześciokątny, walcowy, stożkowy oraz wypukły. Dodatkowo nasza nasza oferta jest wzbogacona o śruby młoteczkowe, oczkowe, noskowe, lemieszowe, z uchem, jak i też śruby HV, które przeznaczone są do połączeń sprężanych.

Produkty dostępne w naszej sprzedaży wyróżniają się tym, że są wykonane w klasie, 8.8, 10,9 i 12.9. Ich wysoką jakość można zawdzięczać zastosowaniu doskonale dopasowanych materiałów, wśród których wymienia się mosiądz, stal nierdzewną, kwasoodporną oraz poliamid. O tym że posiadamy najlepsze śruby we Wrocławiu, świadczy nie tylko ich jakość, ale i również różnorodność. W końcu u nas możesz zamówić chociażby śruby rzymskie, skrzydełkowe, kołnierzowe, podsadzane, czy też wyposażone w kwadratowe łby.

 
 
Witryna wykorzystuje mechanizm ciasteczek (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.

OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

Edycja strony www - oprogramowanie n4CMSRealizacja: new4mat.com Sp. z o.o.