Wkręty
 
 
 
Foto
Wkręty do drewna
  • Nasza oferta jest urozmaicona o różnego rodzaju wkręty do drewna, które idealnie sprawdzają się zarówno w przypadku konstrukcji drewnianych, jak i również wkręty do płyt warstwowych. Wśród proponowanych przez nas produktów znajdziesz między innymi wkręty do drewna z łbem stożkowym, bądź z łbem kulistym, dzięki czemu można dopasować je do swoich potrzeb.
  • Produkty, których zajmujemy się dystrybucją na skalę całej Polski, wyróżniają się wysoką jakością, jak i również wszystkimi certyfikatami świadczącymi o wytrzymałości i solidności wyrobów. Szeroka gama wkrętów pozwala na znalezienie również wkrętów dociskowych nie posiadających standardowego łba, które są wyprodukowane w klasie 4.8, 8.8, a także 10.9.
Wkręty do metalu
  • Przy stalowych konstrukcjach, proponujemy zastosowanie wkrętów dedykowanych do metalu. Są one dostępne z łbem walcowym, stożkowym oraz kulistym. Wkręty do metalu wyposażone są w łby posiadające nacięcie proste, wgłębienie krzyżowe, bądź gniazdo sześcienne. Dzięki temu z powodzeniem dopasujesz odpowiedni typ wkrętów nie tylko do grubości blachy, ale także całej konstrukcji, wraz z narzędziami, jakimi się posługujesz.
 
 
Witryna wykorzystuje mechanizm ciasteczek (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.

OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

Edycja strony www - oprogramowanie n4CMSRealizacja: new4mat.com Sp. z o.o.